Nawigacja

liczba odwiedzin: 310197

Program ,,DOBRA EDUKACJA''

DOBRA_EDUKACJA_INFORMACJA.pdf

W szkole jest realizowany
,,Powiatowy program profilaktyki wad postawy''
Program ,,Umiem pływać''
 • 15.01.2018

  W poniedziałek 15 stycznia rozegrano w Osiecznej Mistrzostwa Powiatu w usportowione dwa ognie. W zawodach wzięły udział również nasze reprezentantki, które wygrały wszystkie spotkania i tym samym wywalczyły awans do PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

   

   

  Wyniki spotkań:

  Czarna Woda - Jabłowo 10:8

  Czarna Woda - Bobowo 8:6

  Czarna Woda - Starogard Gdański 8:5

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Banach Beata, Dorau Antonina, Gełdon Antonina, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Keister Julia, Łangowska Zofia, Piotrzkowska Lena, Polok Natalia, Schmidt Lena

 • 15.01.2018

  W piątek,12 stycznia 2018 r., czwartoklasiści brali udział w międzyklasowym konkursie czytelniczym „Czy znasz Mikołajka?”Cztery trzyosobowe drużyny- po dwie z każdej klasy, wykonywały różne zadania związane z treścią lektury. Uczniowie  odpowiadali na pytania, rozwiązywali krzyżówkę, rozpoznawali bohaterów, a także opowiadali przygody Mikołajka. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością książki, dlatego dopiero dodatkowa konkurencja wyłoniła zwycięzców.

  Wyniki konkursowych zmagań przedstawiają się następująco:

 • 11.01.2018

  We wtorek 9 stycznia zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o sporcie dla uczniów klas 7 i gimnazjum. Do rozwiązywania testu stanęło łącznie 62 uczniów, którzy zmierzyli się z pytaniami o różnym stopniu trudności. Łącznie można było uzyskać 60 punktów (pytania za 1, 2 i 5) oraz dodatkowo zdobyć bonus w wysokości 50 punktów za przetłumaczenie łacińskiej maksymy " Citius-Altius-Fortius" stanowiącej motto olimpijskie.

  Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk pana dyrektora Józefa Milewskiego odebrali:

 • Akcja pomocy „Dzieci-Dzieciom"

  Od sierpniowej nawałnicy minęły niemal 3 miesiące. Ta tragedia i skala zniszczeń wstrząsnęły wszystkimi.

  20. grudnia 2017 r. zakończyliśmy akcję „Dzieci-Dzieciom" w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie. Zebraliśmy 21 kartonów wypełnionych pomocami naukowymi, książkami, przyborami i zabawkami. Wszystkie rzeczy trafiły do Niepublicznego Przedszkola  Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Brusach. Radość dzieci, ich uśmiechy na twarzach, oklaski i brawa dla darczyńców udowodniły, iż warto pomagać.

 • 22.12.2017

  W piątek 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowany przez klasy 3a i 3b szkoły podstawowej pod kierunkiem pań: Barbary Tymkiewicz i Jolanty Januszewskiej oraz Izabelli Pruszak. Krótkie przedstawienie, kolędy i wiersze wprowadzały naszą społeczność szkoły w zaczarowany czas Świąt Bożego Narodzenia.

  Zostały też wręczone nagrody z następujących konkursów.

  •   Konkursu profilaktycznego na temat uzależnień,

  •   Konkursu muzycznego „Najpiękniejsza kolęda”.

 • Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,spędzenia ich w rodzinnym gronie,
  wyśpiewania wszystkich kolęd
  oraz
  spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym 2018 Roku
  życzy
  Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym
                                              Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

 • 20.12.2017

  We wtorek 19 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki nożnej dla chłopców z klas 7 i gimnazjum. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 3 drużyny. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do uroczystego zakończenia zawodów, podczas którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  Wyniki spotkań:

  VIIAB - IIIGA 3:6

  IIGA -IIIGA 0:4

  VIIAB - IIGA 7:3

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - IIIGA

  2 miejsce - VIIAB

  3 miejsce - IIGA

 • 17.12.2017

  W piątek 15 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki ręcznej dla dziewcząt z klas 7 i gimnazjum. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, grające systemem każdy z każdym 1x10 minut. Po rozegraniu 6 bardzo ciekawych spotkań doszło do uroczystego zakończenia, podczas którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  Wyniki spotkań:

  VIIa - VIIb 5:2

  IIga - IIIga 11:6

  VIIa - IIIga 5:3

  VIIb - IIga 11:15

  VIIa - IIga 3:5

 • KOMISJA SOCJALNA SERDECZNIE ZAPRASZA
  OSOBY UPRAWNIONE DO KORZYSTANIA Z ZFŚS NA

  SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE,  KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
  22 GRUDNIA O GODZ. 14:40

  Prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 20.12.2017

 • 13.12.2017

  W środę 13 grudnia w Kaliskach rozegrano Mistrzostwa Powiatu w usportowione dwa ognie. Do rywalizacji, a raczej zabawy, przystąpiły reprezentacje dziewcząt i chłopców z: Osiecznej, Kalisk oraz Czarnej Wody (rocz. 2007 i młodsi). Świetny występ zaliczyły nasze reprezentantki, które zdobyły 1 miejsce kwalifikując się tym samym do Mistrzostw Powiatu.

   

  Naszą szkołę reprezentowali:

  • Dziewczęta:

  Banach Beata, Dorau Antonina, Gełdon Antonina, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Keister Julia, Łangowska Zofia, Piotrzkowska Lena, Polok Natalia, Schmidt Lena

Dla rodziców

Strony, które należy odwiedzić

Środa 17.01.2018

Galeria zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć