Nawigacja

liczba odwiedzin: 470133

Program ,,DOBRA EDUKACJA''

DOBRA_EDUKACJA_INFORMACJA.pdf

W szkole jest realizowany
,,Powiatowy program profilaktyki wad postawy''
Program ,,Umiem pływać''
 • Religia_podręczniki_rok_szkolny_2018_2019.pdf

  UWAGA!!!

  W roku szkolnym 2018/ 2018 wszystkie podręczniki programowe i ćwiczenia do wszystkich klas są darmowe z dotacji MEN

 • 05.07.2018

  Podziękowania - Obrazek 1

  W imieniu dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie chciałbym serdecznie podziękować firmie ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta) za sfinansowanie zakupu bidonów, plecaków oraz worków na buty. Zostaną one wykorzystane jako nagrody w zawodach sportowych  w roku szkolnym 2018/2019. Godnym podkreślenia jest fakt, iż firma Rosinpol sama wyszła z inicjatywą ponownego wsparcia naszej placówki. Raz jeszcze dziękuję obiecując jednocześnie pełne zaangażowanie w organizację kolejnych imprez sportowych. Dla naszych podopiecznych stanowią one atrakcyjną i pożądaną formę spędzania czasu wolnego jak również odpoczynku od szkolnych obowiązków. DZIĘKUJEMY!

 • 01.07.2018

  PÓŁKOLONIE LETNIE NA SPORTOWO 2018 - Obrazek 1W piątek 29 czerwca zakończyły się Półkolonie Letnie Na Sportowo 2018.  W 5-dniowych zajęciach (poniedziałek-piątek) wzięło udział 15 dziewcząt z klas 4-5 SP. Podobnie jak w latach ubiegłych korzystaliśmy z obiektów sportowych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie, wybraliśmy się na rowerową wyprawę na trasie Czarna Woda - Leśna Huta - Wojtal - Wieck - Czarna Woda,  pieszą wędrówkę po przepięknych czarnowodzkich okolicach oraz autokarową wycieczkę do Borska. W ostatnim dniu odbyło się uroczyste zakończenie, w trakcie którego dyplomy oraz bardzo przydatne w okresie letnim nagrody wszystkim uczestniczkom wręczał dyrektor PSP w Czarnej Wodzie p. Józef Milewski.

 • UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI 2018 - Obrazek 1

  Uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim, którzy pomyślnie ukończyli ten rok szkolny pełen zmagań dydaktycznych, życzymy aby te wakacje były dla was wolne od stresu i pełne doznań godnych zapamiętania oraz pełne bezpiecznych przygód.
  Mamy nadzieję, że wszystkich was powitamy ponownie i z jeszcze większą energią do dalszej nauki
  w następnym roku szkolnym.

  Odchodzącym uczniom klasy 3. gimnazjum, życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz spełnienia najskrytszych marzeń i aby nie przestawali rozwijać swoich pasji.

 • 22.06.2018

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - Obrazek 1Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Dnia 22 czerwca 2018 r.(piątek)  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Apel, który miał miejsce na sali gimnastycznej poprzedzony był mszą św. Uroczystość rozpoczęła się od  i odśpiewania Hymnu Państwowego. Wicedyrektor szkoły Pani Ewa Łangowska powitała młodzież, nauczycieli, rodziców oraz przybyłych gości, a wśród nich:

  • Przewodniczącego Rady Miejskiej Czarnej Wody pana Sebastiana Schmidta,
  • Burmistrza Gminy Czarnej Wody pana Arkadiusza
 • Rewelacyjne wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018

  WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2018

  W dniach 18, 19 i 20 kwietnia br. nasi gimnazjaliści z klasy 3a Gim (29 zdających) napisali testy gimnazjalne  i uzyskali najwyższe wyniki w historii naszej szkoły.

  Szczegółowe wyniki z poszczególnych egzaminów:

  Egzamin humanistyczny :

  1. Część pierwsza– zakres wiedzy z historii i wiedzy o społeczeństwie – wynik 62% , jest to
   2. wynik w powiecie starogardzkim,
  2. Część druga– zakres wiedzy z języka polskiego – wynik 67%, jest to 1. wynik w powiecie
 • XV POWIATOWA GIMNAZJADA EKOLOGICZNA 2018 - Obrazek 1

  XV Gimnazjada Ekologiczna

         Dnia 15  czerwca 2018 r  w Wirtach odbyła się XV Powiatowa Gimnazjada Ekologiczna. Do rywalizacji w tym roku przystąpiło osiem szkół ( ZSP Zblewo , PSP Czarna Woda, PSP Borzechowo, ZSP Kaliska, ZSP Osieczna, PSP Bytonia, ZSP Kleszczewo i ZKiW Pińczyn) Pytania były bardzo trudne lecz pomimo to nasza młodzież poradziła sobie z nimi znakomicie. Uczestnicy zmagali się m. in. z pytaniami o Parkach Narodowych, o Nadleśnictwie Kaliska ,narzędziach leśnika, rozpoznawaniem gatunków drzew ,grzybów, zwierząt po ilustracjach, głosach i tropach oraz ogólnej wiedzy na temat otaczającej nas przyrody. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w  składzie: Oliwia Sztormowska, Nikola Selonke,  Bartosz Tilsen i Mikołaj Fabiś. Naszą drużynę dopingowała drużyna kibiców w składzie: Zuzanna Kliczkowska, Dominika Sarnowska, Dalia Cwil i Tomek Kędzierski.

 • 20.06.2018

  Nagrody dla sportowców - Obrazek 1W środę 20 czerwca podczas uroczystego apelu dziewięciu naszych tegorocznych absolwentów otrzymało dyplomy sportowca w ramach podziękowań za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Kaja Bohla, Oliwia Sztormowska, Kacper Czapiewski, Stanisław Sowiński, Tomasz Kędzierski, Łukasz Narloch, Jakub Gliniecki, Tobiasz Dorau, Kornel Mróz. Wszystkim serdecznie dziękuję za zaangażowanie i chęć godnego reprezentowani szkoły jak również Czarnej Wody życząc jednocześnie dalszych sukcesów w dziedzinie sportu.

 • 20.06.2018

  Apel szkolny - rozdanie nagród i dyplomów za udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. - Obrazek 1

  Apel  20 czerwca 2018 r.–wręczenie nagród i dyplomów     Dnia 20 czerwca 2018r. w środę  odbył się uroczysty apel na sali gimnastycznej, na którym zostały wręczone nagrody i dyplomy za osiągnięcia zdobyte w  mijającym  roku szkolnym 2017/2018. 

   

  • Konkurs ekologiczny „Zbieranie baterii”(opiekun: Ewa Łangowska)
  • Wyróżnienia za pracę w Samorządzie Uczniowskim (opiekun SU: Monika Rudnik);
  • Konkurs matematyczny dla klas VII pt.” Pod pierwiastkiem” (opiekunowie: Ewa Ciesielska i Sy
 •   POLICJA -CHRONIMY I POMAGAMY - II EDYCJA - Obrazek 1

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym ,, POLICJA - CHRONIMY I POMAGAMY '' II EDYCJA, zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim i Zarząd Terenowego Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów w Starogardzie Gdańskim oraz pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański. Z naszej Szkoły wyróznienie zdobyła Antonina Milewska, uczennica klasy 3a SP. 

  SERDECZNIE GRATULUJEMY

Dla rodziców

Sobota 18.08.2018

Galeria zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć