Nawigacja

 • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
  08.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ.

 • DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

  02.06.2018

  DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO - Obrazek 1W piątek 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Czarnej Wodzie odbył się Dzień Dziecka Na Sportowo. Pierwszym punktem harmonogramu były biegi na dystansie 400 m. Po nich przystąpiono do konkurencji indywidualnych. Dzieci z klas 1-6 wzięły udział w: rzucie do celu, podskokach na skakance, toczeniu piłki, skokach w workach, torze przeszkód. Uczniowie klas 7 i gimnazjum rywalizowali natomiast w: pchnięciu kulą, skoku w dal oraz rzucie piłką lekarską. Dyplomy oraz nagrody wręczał p. dyrektor Józef Milewski oraz            p. wiceburmistrz Łukasz Łangowski.

   Po rozegraniu w/w konkurencji młodsi uczniowie zaczęli zabawę na dmuchanych zamkach, natomiast starsi przystąpili do klasowego turnieju piłki nożnej drużyn mieszanych. O godzinie 10:00 do zabawy dołączyły nasze uśmiechnięte przedszkolaki, które bawiły się znakomicie zwł. na stanowiskach z wodą przygotowanych przez naszych strażaków, którym serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji dzisiejszego święta.

  Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz lodów, które dzisiejszego dnia bardzo zyskały na wartości. Pod koniec zabawy ułożyliśmy "żywy napis" Czarna Woda 25, by w ten sposób uczcić 25-lecie Miasta i Gminy Czarna Woda. Uśmiechy na twarzach małych i dużych były najlepszym dowodem na to, że wszyscy bawili się wyśmienicie.

   

  Organizatorami obchodów Dnia Dziecka byli:

  -Urząd Miasta Czarna Woda

  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie

  - Świetlica Miejska Kulturalnia

  - Steico

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO.

 • Szkolny konkurs wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej

  28.05.2018

  Szkolny konkurs wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej - Obrazek 1W poniedziałek 28 maja w czarnowodzkiej szkole zorganizowano konkurs, w którym każdy chętny uczeń z klas 6-7 szkoły podstawowej i gimnazjum mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat mistrzostw świata w najpopularniejszej dyscyplinie sportu, jaką niewątpliwie jest piłka nożna. Dodatkowo organizatorzy przygotowali kilka pytań dotyczących polskiej reprezentacji, zarówno tej obecnej jak i tych sprzed lat. Do testu przystąpiło 54 uczniów, którzy musieli się zmierzyć z pytaniami o różnym stopniu trudności. Oto niektóre z nich:

  • pytanie za 1 punkt:

  W którym roku odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?

  • pytanie za 2 punkty:

  Które miejsce zajęła Polska podczas mistrzostw świata w 1982 roku w Hiszpanii?

  • pytanie za 5 punktów:

  Złota Piłka zostaje przyznawana najlepszemu piłkarzowi finałów mistrzostw świata. Który zawodnik zdobył ją podczas ostatnich MŚ w 2014 r. w Brazylii?

   

  Wyniki (do zdobycia było 45pkt):

  1 miejsce - Narloch Maciej  (43pkt), Gliniecki Jakub (43pkt)

  2 miejsce - Talaśka Łukasz (36pkt), Szwoch Jan (36pkt)

  3 miejsce - Sowiński Stanisław (34pkt), Mróz Kornel (34pkt)

  4 miejsce -Pukownik Oskar (33pkt)

  5 miejsce - Lewandowski Mikołaj (32pkt)

  6 miejsce - Czapiewski Kacper (31pkt)

   

  Gratulujemy!

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas organizacji testu.
  Pomogli nam:

  - Urząd Miasta Czarna Woda
  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie
  - STEICO
  - Rospinol Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)
  - Seniorzy Ks Wda Czarna Woda
  - Old Boys Wda Czarna Woda
  - p. Joanna i Michał Jasińscy
  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda
  - p. Bartłomiej Tuszkowski
  - p. Sławomir Malinowski

  - Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolny konkurs wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej.

 • SPORTOWE OBCHODY 25-LECIA GMINY CZARNA WODA

  22.05.2018

  SPORTOWE OBCHODY 25-LECIA GMINY CZARNA WODA - Obrazek 1W poniedziałek 21 maja z okazji 25 rocznicy powstania Gminy Czarna Woda zorganizowano w naszej szkole turniej piłki nożnej dla dziewcząt oraz chłopców z klas 4-6 SP. Zawody miały na celu sportowe, radosne świętowanie powstania naszej gminy połączone z tym co najważniejsze czyli dobrą zabawą. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do uroczystego zakończenia, w trakcie którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  KATEGORIA DZIEWCZĄT:

  Wyniki spotkań:
  IVa - IVb/Va 0:4
  IVb/Va - VIa 3:0
  IVa - VIa 3:2

  Klasyfikacja końcowa:
  1 miejsce - IVb/Va 6pkt (7:0, +7)
  2 miejsce - IVa 3pkt (3:6, -3)
  3 miejsce - VIa 0pkt (2:6, -4)

  Nagrody indywidualne:
  Najlepsza zawodniczka - Aleksandra Szulc
  Najlepsza strzelczyni - Karina Mientka
  Najlepsza bramkarka - Julia Keister

  Najlepsza obrończyni - Beata Banach
  Zawodniczki fair-play - Julia Sarnowska, Nadia Nadolna, Zofia Łangowska

   

  Składy drużyn:

  IVa:
  Lena Schmidt, Łucja Gołąbek, Lena Piotrzkowska, Julia Janikowska, Emilia Oksentowicz, Zuzanna Rudnik, Julia Keister, Antonina Gełdon, Beata Banach, Zofia Łangowska

  IVb/Va:
  Nadia Nadolna, Antonina Dorau, Cecylia Gołębiewska, Luiza Litwińska, Lidia Łangowska, Martyna Pawłowska, Julia Sarnowska, Karina Mientka, Tamara Szturmowska

  VIa: Natalia Wiśniewska, Nikola Buca, Kamila Narloch, Paulina Musiał, Aleksandra Szulc, Julia Rafińska, Weronika Narloch

   

  KATEGORIA CHŁOPCÓW:

  Wyniki spotkań:

  IVa - IVb 1:6
  V/VI - IVa 2:0
  V/VI - IVb 0:0

  Klasyfikacja końcowa:
  1 miejsce - IVb 4pkt (6:1, +5)
  2 miejsce - V/VI 4pkt (2:0, +2)
  3 miejsce - IVa 0pkt (1:8, -7)

  Nagrody indywidualne:
  Najlepszy zawodnik - Łukasz Żygowski
  Najlepszy strzelec - Jan Kropidłowski
  Najlepsza bramkarz - Eryk Kromer
  Najlepszy obrońca - Jakub Cybula
  Zawodnicy fair -play - Aleksander Szynwelski, Konrad Jasiński, Mateusz Szmagliński

  Składy drużyn:
  • IVa:
  Leszek Backhaus, Wojciech Tomaszewski, Franciszek Netkowski, Dawid Schramka, Jakub Cybula, Mateusz Homa, Konrad Jasiński

  • IVb:
  Jakub Baczyński, Aleksander Szynwelski, Jan Kropidłowski, Mateusz Szmagliński, Bartosz Frankowski, Maksymilian Andres, Damian Połom, Szymon Wensierski

  • V/VI:
  Eryk Kromer, Oliwer Pestka, Bartosz Sztormowski, Łukasz Żygowski, Jerzy Tomaszewski

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.
  Pomogli nam:

  - Urząd Miasta Czarna Woda
  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie
  - STEICO
  - ROSINPOL ZBLEWO (p. Patrycjusz Szachta)
  - Seniorzy Ks Wda Czarna Woda
  - Old Boys Wda Czarna Woda
  - p. Joanna i Michał Jasińscy
  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda
  - p. Bartłomiej Tuszkowski
  - p. Sławomir Malinowski
  - p. Sebastian Drężek
  - p. Łukasz Moczadło

  - Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SPORTOWE OBCHODY 25-LECIA GMINY CZARNA WODA.

 • 22.05.2018

  POLNICA WARSZTAT GARNCARSKI - Obrazek 1

  Wycieczki do Polnicy, warszatu garncarskiego z 300. letnią tradycją, odbyły sie w ramach projektu ,,DOBRA EDUKACJA'' . W warsztatach garncarskiego rękodzieła wzięło udział 220 uczniów wraz z nauczycielami. Każdy spróbował wykonać "coś" z gliny i należy przyznać,że efekty były zaskakujące i piękne - mają dzieci TALENT.

 • WYCIECZKA KLAS IIIa gim - SZLAKIEM HISTORII

  22.05.2018

  WYCIECZKA KLAS IIIa gim - SZLAKIEM HISTORII - Obrazek 1Dnia 7 maja 2018r(poniedziałek) o godzinie 2:00 wyjechaliśmy sprzed Kulturalni w stronę Krakowa. Przed jedenastą znaleźliśmy się przed naszą noclegownią, aby tuż potem rozpocząć zwiedzanie miasta pod nadzorem przewodnika. Odwiedziliśmy Stare Miasto, Bazylikę Mariacką, jak również Synagogę Remuh znajdującą się na przepięknej dzielnicy Kazimierz, Wawel, Dzwon Zygmuntowski, Bazylikę Archikatedralną, poznając jednocześnie  historię miasta na przełomie wieków. Wieczorem zameldowaliśmy się w schronisku, aby po dniu pełnych wrażeń odpocząć w oczekiwaniu na kolejne wycieczkowe perypetie.

  Następnego dnia po bardzo wczesnej pobudce wyjechaliśmy z Krakowa, aby o godzinie 8 rozpocząć zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce. Pan przewodnik bardzo ciekawie opowiadał nam o poszczególnych miejscach w kopalni, włączając w to historię jak i gatunkowość soli znajdującej się na terenie Wieliczki. Mieliśmy również okazję zobaczyć film 5D, z którego dowiedzieliśmy się kolejnych ciekawostek dotyczących soli. Po spektaklu udaliśmy się w stronę Zakopanego. Około godziny 14 zameldowaliśmy się w pensjonacie „Stachoń”, który znajduje się na terenie Poronina. Po obiedzie pojechaliśmy do Zakopanego, aby wjechać na Gubałówkę oraz pospacerować po Krupówkach, a wieczorem urządzić grilla.

  Trzeciego dnia naszej wycieczki razem z przewodnikiem udaliśmy się do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Tego dnia naszym celem było wejście na Sarnią Skałkę. Po wielu godzinach wspinaczki zmęczeni, ale szczęśliwi, po obiedzie udaliśmy się po raz kolejny na Krupówki.

  W czwartek pod przewodnictwem opiekuna ,wybraliśmy się w długą ,pieszą wyprawę na Morskie Oko. Korzystając ze skrótów na miejsce dotarliśmy w 2,5h. Na miejscu otrzymaliśmy godzinę czasu wolnego, którą spożytkowaliśmy na robienie zdjęć czy tez pożywienie się przed drogą powrotną. Tak jak w dni poprzednie zrobiliśmy zakupy na Krupówkach.

  Przedostatniego dnia naszej wyprawy wybraliśmy się do Doliny Kościeliskiej, skąd chętne osoby udały się do Smoczej Jamy. W drodze powrotnej mieliśmy okazje zobaczyć wypas owiec jak również zakupić prawdziwe oscypki. Wieczorem po raz ostatni udaliśmy się do centrum Zakopanego, a potem mieliśmy grilla.

  Sobota 12 maja był ostatnim dniem naszej wycieczki. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Wadowice, gdzie mieliśmy okazje skosztować kremówek papieskich jak również odwiedzić Bazylikę Najświętszej Maryi Panny. Przed godziną 14 rozpoczęliśmy zwiedzanie Auschwitz – Birkenau. To miejsce wywarło na każdym z nas wielkie wrażenie. Zostaliśmy pochwaleni przez przewodnika za wzorowe zachowanie, oraz okazywanie należytego szacunku tym którzy stracili życie w czasie masowych eksterminacji. Naszym ostatnim przystankiem w drodze do Czarnej Wody była Jasna Góra w Częstochowie.

  Do domu wróciliśmy około godziny 2:00, w niedziele 13 maja. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i cieszylismy się, że mogliśmy spędzić te ostatnie chwile w gimnazjum we wspólnym, klasowym gronie.

  Szczególne podziękowania kierujemy do firmy „STEICO”, „Zefir”  oraz Dyrekcji i Radzie Szkoły w Czarnej Wodzie  za dofinansowanie naszego wyjazdu. Pragniemy również podziękować naszym rodzicom oraz wychowawcy za zorganizowanie tak ciekawej wycieczki..

  Klasa III Gimnazjum

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka klas IIIa gim

 • Spotkanie z Czerwonym Kapturkiem

  16.05.2018

  Spotkanie z Czerwonym Kapturkiem - Obrazek 1We wtorek 15 maja uczennice klas 4 pod kierunkiem p. Justyny Schmidt wystawiły spektakl o życiowych perypetiach Czerwonego Kapturka. Do wspólnego przeżywania baśniowych przygód małej dziewczynki zaproszone zostały przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3. Wśród bohaterów nie zabrakło oczywiście złego i nad wyraz głodnego Wilka, który siał postrach wśród widowni. Na całe szczęście niedaleko sali przechadzał się miejscowy Gajowy. Zaniepokojony hałasem postanowił wejść do środka i sprawdzić co się na niej wyprawia. Po szybkim rozeznaniu w sytuacji bohaterski Borowy szybko rozprawił się z wiecznie głodnym właścicielem wielkich zębów, oswobodził Czerwonego Kapturka i jego Babcię, co spotkało się z gromkimi brawami płynącymi z licznie zgromadzonej widowni. Na pożegnanie każdy z gości otrzymał słodki upominek po czym wszyscy z uśmiechami na twarzach powrócili do swoich klas i przedszkola.

  Nadmienić należy, iż spektakl był pomysłem samych dziewczynek, które w przygotowania włożyły wiele serca i czasu, za co z pewnością należą się im słowa pochwały. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dzięki naszym małym, utalentowanym aktorkom ponownie będzie nam dane przenieść się w zaczarowany świat baśni.

   

  DZIĘKUJEMY!

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z Czerwonym Kapturkiem.

 • APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3. MAJA

  APEL Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3. MAJA - Obrazek 1

 • TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KL. 4-6 SP MAJÓWKA 2018

  08.05.2018

  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KL. 4-6 SP MAJÓWKA 2018 - Obrazek 1W piątek 27 kwietnia z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki nożnej chłopców z klas 4-6 SP. Podczas zawodów rozegrano trzy 20-minutowe spotkania, w trakcie których nie można było narzekać na brak emocji oraz bramek rzadkiej urody.

   

  Wyniki spotkań:

  V/VI - IVa 6:3

  V/VI - IVb 2:6

  IVa - IVb 3:5

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - IVb 6pkt (11:6, -5)

  2 miejsce - V/VI 3pkt (8:9, -1)

  3 miejsce - IVa 0pkt (6:11, -5)

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepszy zawodnik - Leszek Backhaus

  Najlepszy strzelec - Jan Kropidłowski

  Najlepsza bramkarz - Jakub Baczyński

  Najlepszy obrońca - Bartosz Sztormowski

  Zawodnicy fair -play - Maksymilian Andres, Franciszek Netkowski, Eryk Kromer, Dawid Schramka

   

  Składy drużyn:

  • IVa:

  Leszek Backhaus, Wojciech Tomaszewski, Franciszek Netkowski, Dawid Schramka, Jakub Cybula

   

  • IVb:

  Jakub Baczyński, Aleksander Szynwelski, Jan Kropidłowski, Mateusz Szmagliński, Bartosz Frankowski, Maksymilian Andres, Damian Połom

   

  • V/VI:

  Eryk Kromer, Oliwer Pestka, Bartosz Sztormowski, Szymon Klemann, Jakub Czapiewski

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.

  Pomogli nam:

  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  - Urząd Miasta Czarna Woda

  - STEICO

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  - Old Boys Wda Czarna Woda

  - p. Joanna i Michał Jasińscy

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

  - p. Sławomir Malinowski

  - p. Sebastian Drężek

  - p. Estera Żytkowiak-Narloch

  - p. Małgorzata i Kazimierz Cieślińscy

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KL. 4-6 SP MAJÓWKA 2018.

 • DZIEŃ ZIEMI
  26.04.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii STOP-SMOG.

 • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018 - Obrazek 1

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

  W dniach 18, 19 i 20 kwietnia br. nasi gimnazjaliści z klasy 3a Gim (29 zdających) napisali testy gimnazjalne.

  Zakres testów obejmował następujące wiadomości:

  I dzień to egzamin humanistyczny :

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres wiedzy z historii i wiedzy o społeczeństwie.
  2. Część druga ( 90 min.) – zakres wiedzy z języka polskiego.

  II dzień to egzamin przyrodniczo – matematyczny:

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres wiedzy z przedmiotów przyrodniczych ( geografia, fizyka, chemia, biologia).
  2. Część druga ( 90 min.) – zakres wiedzy z matematyki.

  III dzień z języka angielskiego:

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres podstawowy wiedzy z języka angielskiego.
  2. Część druga ( 60 min.) – zakres rozszerzony wiedzy z języka angielskiego.

  Pytania egzaminacyjne były standardowe tj. pytania testowe zamknięte jednokrotnego wyboru, typu Prawda-Fałsz i pytania otwarte. Przed egzaminem każdy uczeń wylosował miejsce i otrzymał indywidualne nalepki kodowe z nr. PESEL. Do sprawdzenia przez OKE zostały wysłane tylko arkusze, karty odpowiedzi i arkusze zadań otwartych. Na podstawie porozumienia z dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach nasi nauczyciele pracowali w zespołach egzaminacyjnych w Kaliskach, a nauczyciele z Kalisk pracowali
  w zespołach egzaminacyjnych w naszej szkole.

  Cały egzamin odbył się wzorowo, bez zakłóceń i przy 100% frekwencji zdających. Wszystkim zdającym i osobom zaangażowanych w organizację i przebieg egzaminów należą się ogromne podziękowania.

  Wyniki z testów mają olbrzymi wpływ na sumaryczną liczbę punktów w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, znaczenie statystyczne i prestiżowe dla uczniów, nauczycieli, szkoły, a nawet całej Czarnej Wody.

  CZEKAMY NA WYSOKIE WYNIKI, KTÓRE OKE UJAWNI 16 CZERWCA O GODZ. 10.00

  Opracował: Józef Milewski

 • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7 I GIMNAZJUM

  16.04.2018

  WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7 I GIMNAZJUM - Obrazek 1W piątek 13 kwietnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano wiosenny turniej piłki ręcznej dla dziewcząt z klas 7 i gimnazjum. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, grające systemem każdy z każdym 1×10 minut. Zawody z pewnością można uznać za bardzo wyrównane i emocjonujące czego najlepszym dowodem jest fakt, że o miejscach 1-3 decydowało ostatnie spotkanie.

   

  Wyniki spotkań:

  VIIa – VIIb 2:5

  IIga – IIIga 4-1

  VIIa – IIIga 3:5

  VIIb – IIga 8:7

  VIIa – IIga 5:9

  VIIb – IIIga 6:3

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce – VIIb (6pkt)

  2 miejsce – IIGa (4pkt)

  3 miejsce – IIIGa (2pkt)

  4 miejsce – VIIa (0pkt)

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepsza zawodniczka – Kaja Bohla

  Najlepsza strzelczyni – Zuzanna Werra

  Najlepsza bramkarka – Paulina Nelke

  Zawodniczki fair-play – Aleksandra Ulatowska, Zuzanna Kliczkowska, Marta Łoncka, Amelia Sarnowska, Oliwia Sztromowska, Izabela Lipkowska

   

  Składy drużyn:

   

  • VIIa

  Paulina Nelke, Monika Ossowska, Agnieszka Pryba, Nadia Langowska, Marta Kałduńska, Marta Łoncka, Amelia Sarnowska

   

  • VIIb

  Roksana Kruzicka, Aleksandra Ulatowska, Wiktoria Czerwionka, Kornelia Łangowska, Zuzanna Werra, Julia Kaczyńska, Izabela Lipkowska, Antonina Mleczko, Helena Gradowska

   

  • IIga

  Julia Smaglińska, Martyna Łobocka, Zuzanna Kliczkowska, Wiktoria Ulatowska, Nina Narloch, Joanna Ossowska, Agnieszka Nakielska

   

   

  • IIIga

  Lorena Sobala, Nikola Selonke, Oliwia Sztormowska, Wiktoria Pocheć, Bohla Kaja, Amelia Klamann

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.

  Pomogli nam:

  – Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  – Urząd Miasta Czarna Woda

  – STEICO

  – ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  – Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  – Old Boys Wda Czarna Woda

  – p. Joanna i Michał Jasińscy

  – p. Piotr Dorosz – Radny Miasta Czarna Woda

  – p. Bartłomiej Tuszkowski

  – p. Sławomir Malinowski

  – p. Sebastian Drężek

  – p. Estera Żytkowiak-Narloch

  – p. Małgorzata i Kazimierz Cieślińscy

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7 I GIMNAZJUM.

 • I MIEJSCE W ŁUCZNICTWIE

 • I miejsce w łucznictwie
  13.04.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii I miejsce w łucznictwie.

 • 12.04.2018

  PODZIĘKOWANIA - Obrazek 1W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów naszej szkoły chciałbym serdecznie podziękować firmie STEICO za systematyczne wsparcie w zakupie sprzętu sportowego i nagród na szkolne zawody sportowe. W bieżącym tygodniu po raz kolejny dotarły do nas kartony wypełnione różnego rodzaju sprzętem sportowym. Tym razem otrzymaliśmy:

  • piłka ręczna copa 1 - 10 sztuk
  • piłeczka do unihokeja lexx - 10 sztuk
  • piłeczki do ping-ponga - 1 opakowanie
  • igły do piłek meteor - 2 opakowania
  • podstawy gumowe do tyczek - 5 sztuk
  • lód sztuczny 400ml - 10 sztuk
  • rozgrzewacz alivio - 5 sztuk
  • piłka gimnastyczna spokey 75cm - 6 sztuk
  • piłka nożna puma evo power futsal - 2 sztuki
  • givova calcio getry senior - 6 par
  • givova calcio getry junior - 5 par
  • givova worek na buty - 8 sztuk
  • skakanka spokey quick jump - 14 sztuk

   

  DZIĘKUJEMY!!!

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PODZIĘKOWANIA.

 • 12.04.2018

  WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KLAS 7 I GIMNAZJUM - Obrazek 1We wtorek 10 kwietnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano Wiosenny Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięły udział 4 drużyny. Turniej, pomimo głównego celu jakim była dobra zabawa, okazał się być również bardzo emocjonujący pod względem czysto sportowym. O miejscach 2-3 decydował lepszy bilans bramek, natomiast do wyłonienia króla strzelców potrzebne były rzuty karne. Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie i chęć wspólnego spędzenia wtorkowego popołudnia w sposób aktywny.

   

  Wyniki spotkań:

  Czerwoni - Zieloni 3:1

  Pomarańczowi - Niebiescy 0:1

  Czerwoni - Niebiescy 1:4

  Zieloni - Pomarańczowi 1:4

  Czerwoni - Pomarańczowi 4:4

  Zieloni - Niebiescy 0:6

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - Niebiescy - 9pkt (11:1, +10)

  2 miejsce - Pomarańczowi 4pkt (8:6, +2)

  3 miejsce - Czerwoni 4pkt (8:9,-1)

  4 miejsce - Zieloni 0pkt (2:13, - 11)

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepszy zawodnik - Kornel Mróz

  Najlepszy strzelec - Stanisław Sowiński

  Najlepsza bramkarz - Tomasz Kędzierski

  Najlepszy obrońca - Kacper Sarnowski

  Zawodnicy fair -play - Kacper Kiedrowski, Mikołaj Lewandowski, Kacper Czapiewski, Jakub Szczygielski

   

  Składy drużyn:

   

  • Czerwoni

  Jakub Miszewski, Maciej Narloch, Kacper Sarnowski, Kacper Kiedrowski, Kacper Skiba

   

  • Zieloni

  Mateusz Tasiemski, Kacper Bujak, Jakub Narloch, Jakub Szczygielski, Błażej Osowski

   

  • Pomarańczowi

  Łukasz Narloch, Kornel Mróz, Oskar Cieśliński, Kacper Czapiewski, Kamil Babiński, Mikołaj Lewandowski

   

  • Niebiescy:

  Tobiasz Dorau, Stanisław Sowiński, Łukasz Talaśka, Bartosz Tilsen, Tomasz Kędzierski, Jakub Gliniecki

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.    Pomogli nam:

  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  - Urząd Miasta Czarna Woda

  - STEICO

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  - Old Boys Wda Czarna Woda

  - p. Joanna i Michał Jasińscy

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

  - p. Sławomir Malinowski

  - p. Sebastian Drężek

  - p. Estera Żytkowiak-Narloch

  - p. Małgorzata i Kazimierz Cieślińscy

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KLAS 7 I GIMNAZJUM.

 • 29.03.2018

  PODZIĘKOWANIE - Obrazek 1W imieniu własnym, dyrekcji, grona pedagogicznego chciałbym podziękować firmie ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta) za ufundowanie nagród rzeczowych dla dziewczynek z klas czwartych, które w lutym tego roku w finale wojewódzkim w usportowione dwa ognie zdobyły 5 miejsce zapisując się tym samym złotymi głoskami na kartach historii naszej placówki. Nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystego apelu z okazji Świąt Wielkanocnych.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PODZIĘKOWANIE.

 • APEL WIELKANOCNY

  APEL WIELKANOCNY - Obrazek 1APEL WIELKANOCNY

  W dniu 27 marca 2018 r. w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi  odbył się uroczysty apel. W krótkim przedstawieniu pt. ”Nie ma Go tu” uczniowie klas 2a SP i 4b SP wraz  wychowawczyniami p. Krystyną Narloch i p. Anią Jędrzejewską starali się pokazać wydarzenia związane z Męką, Śmiercią i Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, wzbudzić szacunek wobec wiary i religii. Uczniowie pięknie recytując swe kwestie, wprowadzili autentyzm przeżywania treści orędzia paschalnego co wprowadziło wszystkich w zadumę nad tajemnicą wielkiej miłości Boga do ludzi.

  Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Józef Milewski złożył wszystkim zebranym uczniom i nauczycielom życzenia świąteczne.

                 Opracowała: Ewa Łangowska

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć