Nawigacja

 • PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO 2019

  PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO 2019 - Obrazek 1PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO 2019 - Obrazek 2

  Ferie zimowe na sportowo 2019

  W dniach 11 - 15.02.2019 r., dzięki pomocy Urzędu Miasta Czarna Woda, w naszej szkole zorganizowano “Ferie zimowe na sportowo 2019". Od 10:00 do 12:00 swoje sportowe umiejętności doskonaliła grupa 15 chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej.  Po nich dwugodzinne zajęcia rozpoczynało 15 dziewcząt również z klas 4-6. W trakcie trwania zajęć uczestnicy szlifowali swoje umiejętności w piłce ręcznej, piłce nożnej (nie zawsze z wykorzystaniem "normalnej" piłki), usportowionych dwóch ogniach, unihokeju ze zmodyfikowanymi przepisami, tenisie stołowym oraz grą , znaną w naszej szkole jako "kółko-krzyżyk". Poniższa fotorelacja jest najlepszym dowodem na to, że pomysł zorganizowania zajęć był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

  Słowa podziękowania w imieniu własnym jak również uczestników kieruję do Pani Kamili Janikowskiej oraz Pana Mateusza Barana za ufundowanie łakoci - DZIĘKUJEMY!

   Opracowanie: Paweł Rybacki

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2019

  BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE-SPOTKANIE Z POLICJANTEM.

   

  BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2019 - Obrazek 1

   

   4 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komisariatu Policji w Kaliskach sierżant sztabową Anną Słomińską. Tematem było „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

  Policjantka przypomniała o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych, omówiła zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegała również przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariuszka udzielała wskazówek, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu. Poinformowała dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Uczniowie brali czynny udział w dyskusji, co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzy jaką już posiadają. Chętnie odpowiadali na zadawane pytania i wysuwali konstruktywne wnioski.

  Pedagog mgr Maria Narloch

 • KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Kornelia Łangowska z kl. 8 b SP zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Finał konkursu odbędzie 8 marca 2019 r. w SP  w Trąbkach Wielkich.

  Serdecznie gratulujemy Kornelii i życzymy powodzenia podczas  III (ostatniego) etapu konkursu!

 • WALENTYNKI - ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH

  Poczta Walentynkowa                             serce-ruchomy-obrazek-0886

  Jednym z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów, bez którego trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych w szkołach, jest niewątpliwie poczta walentynkowa. W tygodniu poprzedzającym walentynki uczniowie, którzy chcieli wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanych przez poszczególne klasy  pudełek. W tym roku walentynkami zostali obdarowani wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Dnia 8 lutego nastąpiło rozdanie zebranych walentynek przez samorząd uczniowski, któremu towarzyszyła miła atmosfera.

  Samorząd Uczniowski z opiekunem

 • DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

  DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA - Obrazek 1

  Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W  środę 6 lutego  w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie  naszej szkoły. Na ten dzień hol zamienił się w salę balową, pięknie udekorowaną serduszkami i ozdobami walentynkowymi. Uczniowie młodszych klas przybyli w pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. W szkole zaroiło się od piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki, anioły, biedronki, strachy na wróble. Klasa 8 a, która zorganizowała dyskotekę  wraz z wychowawczynią p. Danutą Zielińską, wybrała 3 najbardziej oryginalne stroje, sponsorując nagrody dla zwycięzców. Organizatorzy przygotowali kawiarenkę, w której można było zakupić smaczne ciasta, gofry i dobrą kawę. Uczniowie klas starszych równie dobrze się bawili.  Przebierańców było dużo, nie zabrakło uczniom wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe i oryginalne stroje piżamowe. Przy dźwiękach  profesjonalnej muzyki, którą przygotował DJ i przy błysku  dyskotekowego oświetlenia wszyscy bawili się doskonale.

  Maria Narloch, pedagog.

 • MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

  MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - Obrazek 1

  5 lutego (wtorek) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły reprezentujące szkoły podstawowe z: Kleszczewa, Starogardu Gdańskiego oraz Czarnej Wody. Do Półfinału Wojewódzkiego awansowali szczypiorniści ze Starogardu Gdańskiego, którzy pewnie wygrali obydwa swoje mecze. Zwycięzcom gratulujemy życząc jednocześnie powodzenia w kolejnych zawodach.

  Wyniki spotkań:

  • PSP Czarna Woda - PSP 1 Starogard Gd. 2:13
  • PSP Czarna Woda - PSP Kleszczewo 4:12
  • PSP 1 Starogard Gd. - PSP Kleszczewo 14:6

  Klasyfikacja końcowa:

  • 1 miejsce: PSP 1 Starogard Gd.
  • 2 miejsce: PSP Kleszczewo
  • 3 miejsce: PSP Czarna Woda

   

  Naszą szkołę reprezentowali: Czapiewski Jakub, Żygowski Łukasz, Kromer Eryk, Backhaus Leszek, Homa Mateusz, Janikowski Mikołaj, Jasiński Konrad, Szynwelski Aleksander, Puchowski Kamil, Backhaus Adrian, Pestka Oliwer, Kropidłowski Jan, Połom Damian

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

   Foto: Kornelia Łangowska 

 • MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  04.02.2019

  MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - Obrazek 1

  4 lutego (poniedziałek) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: PSP Bobowo, PSP Zblewo, PSP 8 Starogard Gd. oraz gospodynie z PSP Czarna Woda. Po rozegraniu 6 spotkań wyłoniono zespół, który reprezentować będzie nasz powiat w Półfinale Wojewódzkim. Wszystkie swoje spotkania wygrały szczypiornistki ze Starogardu Gdańskiego, którym gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu rozgrywek.

  Wyniki spotkań:

  • PSP Czarna Woda - PSP Zblewo 2:3
  • PSP 8 Starogard Gd. - PSP Bobowo 16:2
  • PSP 8 Starogard Gd. - PSP Czarna Woda - 7:3
  • PSP Bobowo - PSP Zblewo 3:3
  • PSP Bobowo - PSP Czarna Woda 1:10
  • PSP 8 Starogard Gd. - PSP Zblewo 16:2

   

  Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce: PSP 8 Starogard Gd.
  • II miejsce: PSP Zblewo
  • III miejsce: PSP Czarna Woda
  • IV miejsce: PSP Bobowo

   

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Mientka Karina, Pawłowska Martyna, Łangowska Lidia, Dorau Antonina, Polok Natalia, Banach Beata, Keister Julia, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Piotrzkowska Lena, Schmidt Lena, Oksentowicz Emilia, Łangowska Zofia, Zmudziejewska Martyna. 

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 • PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

  PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW - Obrazek 1

   

  W imieniu własnym, dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów naszej placówki chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu nagród rzeczowych na szkolne zawody sportowe.  Oprócz nagród zakupione zostaną  również kolejne dwa komplety strojów sportowych marki Givova dla dziewcząt z klas 4-6 SP reprezentujących naszą szkołę w zawodach sportowych organizowanych w ramach Szkolnego Związku Sportowego.                                                                             

  Pomogli nam:

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Adam Gradowski - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

  - p. Sławomir Malinowski

  - Old boys Wda Czarna Woda

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

 • WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

  WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

  Uczeń naszej szkoły Piotr Gradowski z kl. VIII b zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych zorganizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Finał konkursu odbędzie 1 marca 2019 r. w SP nr 2 w Gdańsku.

  Serdecznie gratulujemy Piotrowi i życzymy powodzenia podczas  III (ostatniego) etapu konkursu!

  Opracowała Alicja Kuchta

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA
  24.01.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

 • Nowe stroje i sprzęt sportowy w szkole

  24.01.2019

  Nowe stroje i sprzęt sportowy w szkole - Obrazek 1Na początku stycznia 2019 r. ze środków własnych zakupiliśmy komplet strojów sportowych marki givova revolution czarno-biały (18 kompletów w tym 2 bramkarskie) z nadrukowanymi numerami. Korzystać z nich będą dziewczęta z klas 4-6 SP, które godnie reprezentują naszą placówkę, jak również gminę, w międzyszkolnych zawodach sportowych. Ponadto zakupiony został sprzęt sportowy, który będzie wykorzystywany na lekcjach wychowania fizycznego oraz zajęciach dodatkowych. Część z zakupionych rzeczy zostanie wykorzystana jako nagrody rzeczone w szkolnych zawodach sportowych.

   

   Zakupione zostały:

  1. Givova Komplet Revolution czarno-biały xxs - 4 sztuki

  2. Givova Komplet Revolution czarno-biały xs - 10 sztuki

  3. Givova Komplet Revolution czarno-biały s - 2 sztuki

  4. Givova Komplet bramkarski Manchester s - 2 sztuki

   

  5. piłka koszykowa meteor cellular 7 FIBA - 5 sztuk

   

  6. piłka ręczna meteor nu age junior 1 - 8 sztuk

   

  7. getry piłkarskie givova calcio boy - 4 sztuki (nagrody)

   

  8. getry piłkarskie givova calcio senior - 4 sztuki (nagrody)

   

  9. plecak givova zaino scuola - 3 sztuki (nagrody)

   

  10. piłka nożna NO10 rozm.5 - 2 sztuki (nagrody)

   

  11. piłeczki do piłkarzyków - 6 sztuk

   

  12. gwizdek FOX 40 - 3 sztuki 

   

  Zakup nowego sprzętu możliwy był dzięki przychylności Dyrekcji szkoły, której w imieniu nauczycieli wychowania fizycznego oraz samych uczniów serdecznie dziękuję za przekazanie odpowiednich środków finansowych.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Nowe stroje i sprzęt sportowy w szkole.

 • 23.01.2019

  SZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA - Obrazek 1We wtorek 22 stycznia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano pierwszy w historii szkoły turniej unihokeja. Do sportowej zabawy przystąpiły  reprezentacje klas: 8a, 8b i 3gim. Pomysł organizacji zawodów wyszedł od samych uczniów pragnących spróbować czegoś nowego, czegoś co sprawi im wiele radości i przy okazji chociaż na chwilę oderwie od szkolnych obowiązków. Po rozegraniu 3 niezwykle widowiskowych spotkań doszło do uroczystego zakończenia turnieju, w trakcie którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

   

  Wyniki spotkań:

  VIIIa - VIIIb 5:4

  IIIga - VIIIb 2:10

  IIIga - VIIIa 1:9

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - VIIIa

  2 miejsce - VIIIb

  3 miejsce - IIIga

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepszy zawodnik - Oskar Cieśliński

  Najlepszy strzelec - Kacper Sarnowski

  Najlepsza bramkarka - Wiktoria Czerwionka

  Zawodnicy/czki fair-play - Piotr Gradowski, Kacper Kiedrowski, Grzegorz Kurszewski, Wiktoria Ulatowska, Zuzanna Werra, Marta Kałduńska

   

  Składy drużyn:

  • VIIIa

  Paulina Nelke, Marta Kałduńska, Jakub Beling, Oskar Cieśliński, Jakub Miszewski, Monika Ossowska, Grzegorz Kurszewski, Kacper Kiedrowski

  • VIIIb

  Wiktoria Czerwionka, Roksana Kruzicka, Helena Gradowska, Zuzanna Rozkwitalska, Zuzanna Werra, Antonina Mleczko, Kacper Sarnowski, Piotr Gradowski

  • IIIga

  Zuzanna Kliczkowska, Wiktoria Ulatowska, Julia Smaglińska, Matylda Gliniecka, Dominika Sarnowska, Dalia Cwil, Joanna Ossowska, Piotr Nelke, Michał Błaszak

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w organizacji zawodów.
   

  Pomogli nam:  - Urząd Miasta Czarna Woda
  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie
  - Rosinpol Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)    

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda
  - p. Bartłomiej Tuszkowski
  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda
  - Old Boys Wda Czarna Woda

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolny turniej unihokeja.

 • MISTRZOSTWA POWIATU W USPORTOWIONE DWA OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  16.01.2019

  MISTRZOSTWA POWIATU W USPORTOWIONE DWA OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - Obrazek 116 stycznia (środa) na Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Usportowione Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców. Do sportowych zmagań przystąpiło łącznie 7 zespołów (4 męskie, 3 damskie). Wszystkie mecze należały do bardzo wyrównanych i emocjonujących. Ostatecznie nasze reprezentacje wywalczyły wicemistrzostwo powiatu, co z pewnością należy uznać za sukces. Ogromne emocje towarzyszyły rozstrzygnięciu zawodów w kat. dziewcząt. Czarnowodzianki oraz dziewczęta z Jabłowa zdobyły identyczną ilość dużych punktów oraz uzyskały taki sam bilans małych punktów. Ostatecznie o wszystkim zadecydowała liczba małych punktów, których więcej w dwóch spotkaniach zdobyły reprezentantki z Jabłowa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dostarczenie kibicom wielu sportowych emocji życząc jednocześnie zespołom z Jabłowa udanego występu w Półfinale Wojewódzkim.

   

  DZIEWCZĘTA:

  PSP Jabłowo – PSP 1 Starogard Gd. 10:8

  PSP Czarna Woda – PSP 1 Starogard Gd. 5:3

  PSP Czarna Woda – PSP Jabłowo 12:12

  Klasyfikacja:

  1 miejsce: PSP Jabłowo - 3pkt (22:20, +2)

  2 miejsce: PSP Czarna Woda - 3pkt (17:15, +2)

  3 miejsce: PSP 1 Starogard Gd. - 0pkt

   

  CHŁOPCY:

  PSP Czarna Woda – PSP 6 Starogard Gd. 10:8

  PSP Jabłowo – PSP Skórcz 17:7

  PSP Czarna Woda – PSP Jabłowo 8:18

  PSP 6 Starogard Gdański – PSP Skórcz 11:9

  PSP Czarna Woda – PSP Skórcz 14:13

  PSP 6 Starogard Gd. – PSP Jabłowo 8:14

  Klasyfikacja:

  1 miejsce: PSP Jabłowo - 6pkt

  2 miejsce: PSP Czarna Woda - 4pkt

  3 miejsce: PSP 6 Starogard Gdański - 2pkt

  4 miejsce: PSP Skórcz - 0pkt

   

  • Naszą szkołę reprezentowali:

  Dziewczęta: Polok Natalia, Dorau Antonina, Kaszubowska Oliwia, Litwińska Luiza, Łangowska Zofia, Nadolna Nadia, Prabucka Oliwia, Pryba Karolina, Połom Julia

   

  Chłopcy: Backhaus Adrian, Backhaus Fabian, Baran Stanisław, Gwizdała Dominik, Nadolny Antoni, Nierzwicki Michał, Ossowski Dominik, Szramka Jakub, Szynwelski Aleksander, Połom Damian

   

  GRATULUJEMY!

  Opracowanie: Rybacki Paweł

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MISTRZOSTWA POWIATU W USPORTOWIONE DWA OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

 • GÓRA GROSZA

  GÓRA GROSZA - Obrazek 1

  W dniach od 26 listopada do 20 grudnia odbyła się w naszej szkole wielka zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem (jak co roku) jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.

  Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli oni Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Towarzystwo to udziela bowiem wsparcia dzieciom z zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, domów dla dzieci i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Po zakończeniu akcji przyszła pora na podliczenie wszystkich pieniędzy wrzuconych na przestrzeni tych 4 tygodni do skarbonki. Uczniowie klas 1-8 i 3 gim. zebrali łącznie sumę ok. 900 zł, które Samorząd Uczniowski zapakował w siedem dziesięciokilogramowych paczek!!! Zebrane środki zostały następnie przesłane na adres wskazany przez organizatora.

  Udział w akcji pomógł uzmysłowić naszym uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

  Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego jestem z WAS niesamowicie dumna!!!! Pamiętajcie! Dobro powraca!

  Pedagog, mgr Maria Narloch

   

 • SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE

  14.01.2019

  SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE - Obrazek 1

  W czwartek 10 stycznia zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o sporcie dla uczniów klas 6-8 szkoły podstawowej  i 3 gimnazjum. Do rozwiązywania testu przystąpiło łącznie 51 uczniów, którzy zmierzyli się z pytaniami o różnym stopniu trudności. Łącznie można było uzyskać 60 punktów (pytania za 1, 2 i 5) oraz dodatkowo zdobyć bonus w wysokości 10 punktów za pytanie dotyczące miejsca, które w Finale Wojewódzkim w usportowione dwa ognie zdobyły nasze reprezentantki w roku szkolnym 2017/2018. Jako jedyna poprawnej odpowiedzi na to pytanie udzieliła uczennica klasy 8b Zuzanna Werra.                                     

   

  W piątek 11 stycznia podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk pana dyrektora Józefa Milewskiego odebrali:

  1 miejsce - Jakub Szczygielski (37pkt)

  2 miejsce - Mikołaj Pęski (36pkt)

  3 miejsce - Jan Szwoch (34pkt)

  4 miejsce - Maciej Narloch (33pkt)

  5 miejsce - Oskar Pukownik, Szymon Klemann (30pkt)

  6 miejsce - Mikołaj Fabiś, Dawid Hoang Dinh (29pkt)

  7 miejsce - Zuzanna Werra (26pkt)

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji konkursu.

  W tym rok pomogli nam:

  – Urząd Miasta Czarna Woda

  – Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  – ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  – Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  – Old Boys Wda Czarna Woda

  – p. Piotr Dorosz – Radny Miasta Czarna Woda

  – p. Bartłomiej Tuszkowski

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE.

 • PODZIĘKOWANIA DLA SZKOŁY OD PANI MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

  PODZIĘKOWANIA DLA SZKOŁY OD PANI MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ - Obrazek 1

 • Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

  09.01.2019

  Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - Obrazek 19 stycznia (środa) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespołu reprezentujące szkoły podstawowe z: Osiecznej, Lubichowa oraz Czarnej Wody. Do dalszego etapu rozgrywek (Mistrzostw Powiatu) awansowali gospodarze zawodów . Spotkania sędziował p. Zbigniew Biesek, któremu dziękujemy za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu mistrzostw.

  Wyniki spotkań:

  • PSP Osieczna - PSP Lubichowo 11:3
  • PSP Czarna Woda - PSP Lubichowo 8:4
  • PSP Czarna Woda - PSP Osieczna 9:2

   

  Klasyfikacja końcowa:

  • 1 miejsce: PSP Czarna Woda -  4pkt (17:6,+11)
  • 2 miejsce: PSP Osieczna -  2pkt (13:12,+1)
  • 3 miejsce: PSP Lubichowo -  0pkt (7:19,-12)

  Naszą szkołę reprezentowali: Czapiewski Jakub, Żygowski Łukasz, Kromer Eryk, Backhaus Leszek, Homa Mateusz, Janikowski Mikołaj, Jasiński Konrad, Szynwelski Aleksander, Puchowski Kamil, Backhaus Adrian, Tomaszewski Jerzy, Pestka Oliwer

  GRATULUJEMY!

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Foto: Kornelia Łangowska 

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

 • Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

  08.01.2019

  Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - Obrazek 18 stycznia (wtorek) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: PSP Kaliska, PSP Osieczna oraz gospodynie z PSP Czarna Woda. Po rozegraniu 3 bardzo ciekawych i wyrównanych spotkań (o końcowej klasyfikacji decydował bilans bramek) wyłoniono reprezentanta naszego rejonu na Mistrzostwa Powiatu, którym została drużyna z  Czarnej Wody.

   

  Wyniki spotkań:

  • PSP Czarna Woda - PSP Osieczna 8:3
  • PSP Osieczna - PSP Kaliska 10:6
  • PSP Czarna Woda - PSP Kaliska - 5:6

   

  Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce: PSP Czarna Woda (2pkt, 13: 9, +4)
  • II miejsce: PSP Osieczna (2pkt, 13:14, -1)
  • III miejsce: PSP Kaliska (2pkt, 12:15, -3)

   

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Mientka Karina, Pawłowska Martyna, Łangowska Lidia, Dorau Antonina, Polok Natalia, Banach Beata, Keister Julia, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Piotrzkowska Lena, Schmidt Lena, Oksentowicz Emilia, Rudnik Zuzanna, Łangowska Zofia, Zmudziejewska Martyna, Litwińska Luiza. 

   

  GRATULUJEMY!

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Obrazek 1

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

  spędzenia ich w rodzinnym gronie,
  wyśpiewania wszystkich kolęd
  oraz
  spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym 2019 Roku
  życzy 

                 Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym

                                           Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć