Nawigacja

Kadra pedagogiczna 2019 2020

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmioty

Stopień awansu zawodowego

Wychowawstwo

  1.  

Milewski Józef

Informatyka

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Łangowska Ewa

Przyroda, biologia, geografia

Nauczyciel dyplomowany

wz. 8a SP

  1.  

Baran Paulina

Język angielski

Nauczyciel mianowany

6a SP

  1.  

Bianek Barbara

Chemia, biologia

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Ciesielska Ewa

Fizyka, matematyka

Nauczyciel dyplomowany

4a SP

  1.  

Narloch Maria

Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

Nauczyciel dyplomowany

wz. 5b SP

  1.  

Januszewska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Nauczyciel dyplomowany

2a SP

  1.  

Jędrzejewska Anna

Język polski, edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

6b SP

  1.  

Kędzierska Anna

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Kliczkowska Mariola

Religia, historia

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Kłopotek-Główczewska Monika

Język polski, logopedia

Nauczyciel dyplomowany

5a SP

  1.  

Ks. Kowalski Sebastian

Religia

Nauczyciel mianowany

 

  1.  

Kuchta Alicja

Historia, bibliotekoznawstwo

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Leper - Utczińska Grażyna

Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Nauczyciel dyplomowany

3a SP

  1.  

Łangowska Ilona

Język niemiecki, doradztwo zawodowe

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Migowska Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Mleczko Larysa

Język polski

Nauczyciel dyplomowany

7a SP

  1.  

Narloch Krystyna

Edukacja wczesnoszkolna, technika, plastyka

Nauczyciel dyplomowany

1a SP

  1.  

Polakowska Sylwia

Matematyka, informatyka

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Pruszak Izabella

Muzyka, plastyka

Nauczyciel dyplomowany

5b SP

  1.  

Pruszak Marek

Matematyka, informatyka

Nauczyciel mianowany

5c SP

  1.  

Prychła Lucyna

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

3b SP

  1.  

Rudnik Monika

Historia, geografia, wos

Nauczyciel dyplomowany

8a SP

  1.  

Rybacki Paweł

Wychowanie fizyczne, WDŻ

Nauczyciel mianowany

wz. 6b SP

  1.  

Schmidt Justyna

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Tymkiewicz Barbara

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

1b SP

  1.  

Zielińska Danuta

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

2

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
    ul. Mickiewicza 5
    83-262 Czarna Woda
  • 58 587 86 25

Galeria zdjęć